Site Loader

Dobry zestaw klocków to z pewnością podstawa każdego pokoju dziecięcego.

Taką zabawką dziecko może się bawić przez wiele lat wspólnie z rodzeństwem czy rówieśnikami, układanie klocków nigdy się nie znudzi. Możemy również zakupić zestaw drewnianych elementów w różnych kolorach i kształtach, które pomogą dziecku uczyć się poprzez zabawę, niezależnie od tego, czy chodzi o układanie w stosy, sortowanie kształtów i kolorów, poznawanie literek i cyferek, czy budowanie wymyślonych obiektów.

Wybierz bezpieczne zabawki z drewna dla dzieci

Kolejka z drewna to odpowiedni upominek dla dziecka

Puzzle i sortowniki kształtów to świetna pierwsza zagadka dla maluchów. Duże obiekty są łatwe do uchwycenia przez małe rączki, a pasujące obrazki pod elementami pomagają ułożyć układankę. Możemy również wybrać łamigłówki tematyczne, jak zwierzęta w zoo, na farmie, owoce i warzywa, kwiaty czy inne wzory. Kuchnie zabawkowe często mogą być wystarczająco duże, aby w zasadzie być meblami, więc warto wybierać estetyczne projekty. Ta realistyczna kuchnia dla dzieci zawiera zlew, kuchenkę, piekarnik, lodówkę i szafki do przechowywania, można na niej przygotować zabawowe posiłki i przechowywać wszystkie akcesoria kuchenne.

Wiele tego typu zabawek jest wykonanych z odpowiedzialnie pozyskiwanego drewna, które pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Rodzice powinni jednak zwrócić uwagę, jakich farb i wykończeń używa się w procesie wykańczania zabawek drewnianych, zwłaszcza zabawek przeznaczonych dla niemowląt. Najlepsze drewniane zabawki dla niemowląt są całkowicie naturalne, bez farby i wykończone olejami spożywczymi. Poszukaj zabawek wykonanych przez rzemieślników, którzy starają się szlifować każdy kawałek drewna tak, aby był gładki i wykończony nietoksycznymi farbami lub bezpiecznymi olejami.

Wspaniała kolejka z drewna z pewnością posłuży dziecku przez wiele lat. Chociaż zabawki drewniane mogą być dość drogie, ale kiedy dziecko skończy się nimi bawić, będziesz mógł je sprzedać prawie w tej samej cenie lub przekazać je młodszym dzieciom w rodzinie. Największym plusem jest to, że jest to nie tylko mądra inwestycja pieniędzy, ale także inwestycja w przyszłość i rozwój twojego dziecka.

Post Author: Joanna