Oprócz szeroko pojętych usług z zakresu klimatyzacji samochodowej, oferujemy naszym klientom serwis klimatyzacji domowej. W coraz większej ilości budynków, w domach mieszkalnych, mieszkaniach, biurach, sklepach i innego rodzaju pomieszczeniach zakładana jest klimatyzacja. Taki układ na pewno wymaga tego, aby o niego odpowiednio zadbać. Oferujemy zatem naszym klientom szeroko pojęty serwis klimatyzacji, oferujemy możliwość dokonania montażu klimatyzacji domowej, jej naprawę oraz konserwację.

Dokonujemy montażu, serwisu, konserwacji i napraw w układach bardzo różnych producentów, w urządzeniach z rodzaju multi-split, split czy też w systemach VRF. Dokonując montażu klimatyzacji domowej, bazujemy na najbardziej cenionych firm na rynku, a zatem również ma to swoje przełożenie na bardzo wysoką jakość użytkową całego układu. Bazujemy jednocześnie na wysokiej jakości środkach do dezynfekcji układów klimatyzacyjnych, jak również na bardzo wysokiej jakości środkach do napełniania klimatyzacji. Owe środki mają działanie bakteriobójcze, grzybobójcze oraz wirusobójcze. Dzięki temu będziemy mówili o bardzo wysokiej skuteczności działania układu klimatyzacji domowej. Środek, który stosujemy w naszych układach jest integralny, ekonomiczny, a przede wszystkim bardzo bezpieczny.

Działamy bardzo sprawnie i szybko. Nasi pracownicy to wysokiej klasy fachowcy, którzy mają bardzo dużą wiedzę, a ponadto również odznaczają się bardzo dużym doświadczeniem w odniesieniu do układów klimatyzacji domowej. Bazujemy na najlepszych środkach, na urządzeniach najlepszych firm. Działamy bardzo szybko i profesjonalnie. Nasze prace wykonujemy w sposób staranny, rzetelny i profesjonalny. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie zgodnie z obowiązującymi przepisami, zgodnie z normami jakościowymi jak również w pełni zgody z oczekiwaniami klientów. Nasze usługi świadczymy dla różnego rodzaju klientów, a tym samym każde wyzwanie jest przez nas podejmowane.