Site Loader

Blog to miejsce, w którym możesz wyrazić to, co masz do powiedzenia w Internecie.

W każdej chwili możesz publikować rzeczy, które ludzie mogą zobaczyć online. Jeśli chcesz być słyszany, blogowanie powinno być na Twojej drodze. Przejrzyj wskazówki zawarte w tym artykule i zobacz, jak blogowanie może być dla Ciebie zabawą.Używaj tagów poprawnie. Tagi pozwalają kategoryzować posty w różnych kategoriach, które następnie mogą być przeszukiwane przez czytelników. Każdy z Twoich postów powinien mieć dwa lub trzy tagi. Upewnij się, że używasz tych samych słów dla podobnych postów (na przykład nie używaj tagów „rowery” i „rower”) i nie nadawaj postom zbyt wielu tagów, ponieważ powoduje to zaśmiecanie kategorii.Utwórz listę aktualizacji e-mail dla swojego bloga. W swojej witrynie zaoferuj miejsce, w którym ludzie mogą zarejestrować się, aby otrzymywać te aktualizacje i wysyłać je za każdym razem, gdy publikujesz nowego bloga. Tym, którzy są naprawdę zainteresowani śledzeniem Twojego bloga, spodoba się pomysł, aby otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.Wszystko, co robisz, może stać się tematem bloga. Rób notatki, gdy jesteś z dala od komputera, jeśli natkniesz się na pomysł, który może przełożyć się na post. Chcesz zawsze mieć oczy otwarte na pomysły tematów. Pisanie to najłatwiejsza część, to wymyślanie początkowej koncepcji, która zwykle prowadzi do blokady pisarskiej.Poproś bloga, który jest popularny w Twojej niszy, aby zamieścił link na swoim blogu. Może minąć kilka dni, zanim do Ciebie oddzwonią, ale nie powinieneś się zniechęcać. Ważne jest, aby blog, na którym chcesz umieścić link, jest odpowiedni dla Twojej niszy.Poproś czytelników o zasubskrybowanie Twojego bloga w obszarze Twojej witryny. Spraw, aby ten obszar był widoczny, ale pamiętaj, aby w pewnym momencie poprosić ich o rejestrację. Świetne porady dotyczące blogowania, które zwiększą Twój sukces

Spowoduje to dodanie do Twojej listy czytelników i sprawi, że większość z nich wróci i przeczyta Twoje blogi później.Spróbuj opublikować z wyprzedzeniem.

Nie wstydź się i nie myśl, że może to zrujnować autentyczność Twojego bloga. Dopóki pozostaniesz autorem, który pisze ponadczasowe treści, nie będzie żadnych problemów. Publikowanie z wyprzedzeniem może być dobrą strategią do zastosowania i może złagodzić stres, już wcześniej omawiając coś.Podziel swojego bloga na odpowiednie nagłówki i podtytuły. Służy to uczynieniu materiału smaczniejszym. Czytelnicy mają tendencję do skanowania strony w poszukiwaniu kluczowych pojęć, zanim zaczną czytać cały blog. Nagłówki i podtytuły pomogą im znaleźć to, czego szukają i zapewnią, że pozostaną na Twojej stronie wystarczająco długo, aby przeczytać całego bloga.Utrzymuj poziom stresu na minimalnym poziomie. Jeśli jesteś zbyt zestresowany, nie będziesz w stanie pisać zbyt dobrze. Pomysły nie przyjdą łatwo, ponieważ twój umysł będzie skupiony na tym, co cię stresuje. Poświęć trochę czasu na udział w zajęciach relaksacyjnych.Unikaj nadużywania zaimków osobowych. Kiedy większość twojego bloga pochodzi z punktu widzenia ja, ja lub ty, może to wyłączyć czytelnika. Możesz być postrzegany jako wykładowca, pompatyczny lub po prostu narcystyczny. Spraw, aby Twoje pisanie było trochę mniej osobiste, ale nadal pozostań dostępne. To dobra równowaga do znalezienia.Jak już się dowiedziałeś, w przypadku blogowania jest naprawdę wiele do nauczenia się. Wszyscy naprawdę odnoszący sukcesy blogerzy wykorzystują całą zdobytą wiedzę na swoją korzyść. Jeśli masz nadzieję odnieść sukces, szukaj i stosuj jak najwięcej wiedzy podczas blogowania.

Post Author: Joanna