Site Loader

Jeśli zastanawiałeś się nad kupnem domu, nie jesteś sam.

Jest tak wiele wspaniałych ofert, z których warto skorzystać. Chociaż jest to dobry pomysł, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Skorzystaj z porad zawartych w dalszej części tego artykułu, które pomogą Ci w tej podróży.Jeśli rozważasz zakup domu w nowej okolicy, nie bierz tylko opisu okolicy od agenta nieruchomości. Dowiedz się o poziomie przestępczości w lokalnym wydziale policji, odbierz lokalną gazetę i odwiedź lokalny sklep spożywczy. Możesz dowiedzieć się wiele o okolicy, wykonując te trzy rzeczy.Nie pozwól, aby wystrój lub drobne problemy kosmetyczne powstrzymały Cię przed zakupem wymarzonego domu. Proste ulepszenia domu, takie jak malowanie, zmiana (lub tylko czyszczenie) wykładziny lub modernizacja wyposażenia i płytek, mogą zmienić coś, co uważasz za brzydkie, w coś, co wydaje się być domem zbudowanym na zamówienie tylko dla Ciebie.Ważną wskazówką, jeśli chodzi o nieruchomości, jest nie bać się dużego zakupu. Jest to ważne, ponieważ dopóki prowadzisz badania, może to być dla ciebie niezwykle lukratywna okazja. Zamiast wyrzucać pieniądze do wynajmowanej nieruchomości, prawdopodobnie narażasz się na zysk.Kupując lub sprzedając dom, upewnij się, że wiesz, ile będzie pobierał Twój agent nieruchomości. Tradycyjna stawka wynosi 3%, ale można znaleźć wielu zniżkowych pośredników w obrocie nieruchomościami, którzy pobierają znacznie mniej. Upewnij się jednak, że usługa, którą zapewnią, jest wszystkim, czego potrzebujesz.Nie kupuj nieruchomości na wynajem wyłącznie w oparciu o ulgi podatkowe. Kodeks podatkowy ciągle się zmienia, a ulga podatkowa w tym roku może być obciążeniem podatkowym za pięć lat. Pomysły na najlepszy zakup nieruchomości

Wybierz nieruchomość inwestycyjną w oparciu o cenę wywoławczą, warunki finansowania i stawki czynszu, a nie korzyści podatkowe.Rozważając zakup domu, spotkaj się z pośrednikiem kredytów hipotecznych, zanim zaczniesz szukać domów.

W ten sposób nie zakochasz się w drogim domu, na który cię nie stać. I odwrotnie, możesz ograniczać się do tańszych domów, gdy niskie stopy procentowe oznaczają, że możesz sobie pozwolić na większe pożyczki.Kupno domu z basenem nie jest już taką inwestycją jak kiedyś. Dom z basenem to więcej przyjemności niż długoterminowa inwestycja. Kwestie bezpieczeństwa są powodem do niepokoju w przypadku basenu i stracisz wielu potencjalnych nabywców, jeśli Twój dom ma basen.Zanim sfinalizujesz swoją ofertę zakupu domu, ważne jest, aby zatrudnić profesjonalnego inspektora domu, który przeprowadzi standardową inspekcję domu. Pomoże Ci to uniknąć kosztownych błędów przy zakupie domu. Po zorganizowaniu inspekcji domu zaplanuj bycie tam z inspektorem podczas całego procesu. Przed sfinalizowaniem zakupu domu sporządź listę wszelkich pytań lub kwestii budzących obawy, którymi chcesz się zająć. Dokładna inspekcja powinna zająć od dwóch do trzech godzin i obejmować wszystko, od fundamentów po dach.Pamiętaj, aby dokładnie zbadać swojego agenta nieruchomości i inspektora domu, zanim ich zatrudnisz. Sprawdź ich referencje i uzyskaj rekomendacje od zaufanych osób z branży. Dobrym pomysłem jest przeprowadzenie wywiadu z kilkoma osobami przed zatrudnieniem kogokolwiek. Ścinanie tutaj zakrętów lub zatrudnianie kogoś niewykwalifikowanego może naprawdę wrócić, aby cię prześladować.Teraz jest świetny czas na wejście na rynek mieszkaniowy. Na dłuższą metę będziesz miał duże zyski. Skorzystaj z rady, którą otrzymałeś w tym artykule, a już wyprzedzisz grę. Twój idealny dom jest tam.

Post Author: Joanna