Site Loader

Czy onieśmiela Cię wordpress? Czy jesteś przytłoczony próbą poznania wszystkich aspektów witryny? Jeśli tak, masz szczęście.

Ten artykuł zawiera informacje, które pomogą Ci zacząć. Kiedy już to przeczytasz, wordpress powinien być dla ciebie odtajniony. Następnie możesz zacząć ulepszać swoją witrynę.Jeśli planujesz założyć blog WordPress, upewnij się, że oferujesz czytelnikom coś więcej niż tylko treści. Nawet jeśli powiesz wiele przydatnych rzeczy, zaangażowanie czytelników tekstem może być dość trudne. Byłoby świetnym pomysłem na zaimplementowanie filmów i zdjęć, ponieważ jest to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi.Ustaw czas publikacji postów na blogu. Edytując artykuł do publikacji, możesz wybrać, kiedy zostanie opublikowany. Dobrym pomysłem jest ustawienie regularnych aktualizacji na określoną datę i godzinę. Aby naprawdę być na bieżąco z aktualizacją bloga, umieszczaj swoje posty z wyprzedzeniem i pozwól WordPressowi publikować je na swoim blogu.Utwórz sekcję tylko dla członków w swojej witrynie, aby była bardziej ekskluzywna dla osób, które codziennie odwiedzają Twoją witrynę. To pozwoli im aktywnie uczestniczyć w dyskusjach z innymi członkami, którzy mają ten sam poziom intensywności. To rozwinie solidną więź między najlepszymi użytkownikami.Obrazy sprawiają, że Twój blog wygląda pięknie; jednak obrazy mogą również pomóc Twojej witrynie uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Jednym z najprostszych sposobów na to jest dodanie słów kluczowych do tagu tytułu i tagów alternatywnych. Oba te tagi powinny zawierać precyzyjne słowa kluczowe, aby odpowiednio uszeregować witrynę.Poznaj swój edytor WordPress WYSIWYG. Kiedy piszesz nowy post, zobaczysz mały pasek, który przechodzi przez obszar wprowadzania tekstu. To jest twój edytor WYSIWYG – co oznacza, że ​​wszystko, co naciśniesz, stanie się z zaznaczonym tekstem. Jeśli wybierzesz pogrubienie w edytorze, wybrany tekst stanie się pogrubiony. Jest to podobne do korzystania z programu Microsoft Word.Utrzymuj dobrze zorganizowaną bibliotekę multimediów. Możesz stracić kontrolę nad swoimi plikami, jeśli prześlesz je bezpośrednio do biblioteki. Zamiast tego utwórz foldery i umieść obrazy w odpowiednich folderach. Ułatwi to znajdowanie obrazów, gdy ich potrzebujesz.Wybierając szablon WordPress do użycia, wybierz coś, co jest często aktualizowane. Dołącz do blogosfery, korzystając z tych wskazówek WordPress

Nie chcesz korzystać z szablonu, którego twórca zrezygnował z aktualizacji, ponieważ czasami musisz rozwiązać problemy z bezpieczeństwem.

Twórca, który aktywnie aktualizuje swój szablon, da Ci lepszy produkt.Używaj obrazów prawidłowo w swojej witrynie WordPress. Mogą dodać do Twoich stron wszystko, od piękna po zainteresowania. Używaj ich alternatywnych znaczników tekstowych i znaczników tytułu. Nie zadowalaj się ogólnymi opisami. Musisz je uszczegółowić, aby odwiedzający dokładnie wiedzieli, czym są. Pomoże im to również dowiedzieć się, o czym jest Twoja witryna.Aktualizuj swój WordPress. Aktualizacje wyeliminują luki w zabezpieczeniach. Hakerzy wyszukują starsze wersje WordPressa, aby znaleźć lukę w zabezpieczeniach. Dlatego powinieneś aktualizować swój program WordPress, aby zminimalizować naruszenia bezpieczeństwa.Jeśli chcesz mieć stronę docelową jako stronę główną swojej witryny, najpierw musisz utworzyć stronę „główną”, a następnie drugą stronę dla swojego bloga. Następnie przejdź do ustawień czytania i kliknij przycisk opcji strony statycznej. Wybierz swoją stronę główną na stronę główną i stronę bloga na stronę z postami.Jak widać, wordpress nie musi być onieśmielający. Jeśli zastosujesz się do tych sugestii, możesz dowiedzieć się, jak działa wordpress. Gdy masz tę wiedzę, możesz stworzyć udaną witrynę. Twoi goście będą pod wrażeniem nawigacji Twojego bloga. Ruch powrotny stworzony przez profesjonalny wygląd jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Post Author: Joanna