Site Loader

Rafał Grzebin to znawca rynku motoryzacyjnego, który prowadzi bloga poświęconego tematyce samochodowej.

Ponadto jest on założycielem wypożyczalni luksusowych aut z Gdańska o nazwie Mestenza. Podjął on śmiałe decyzje biznesowe, stawiając na modele pojazdów, które nie są zbyt popularne w Polsce nawet wśród zamożnych ludzi, a także na samochody elektryczne (wspaniały Nissan e-NV200). Jeśli chcesz urządzić efektowny ślub albo dobrze prezentować się podczas spotkania biznesowego, możesz wypożyczyć jeden z nieziemsko wyglądających, niezwykle szybkich samochodów. Co więcej, możesz od razu wynająć go z kierowcą, co nada całemu wydarzeniu posmak krańcowego luksusu. Nie musisz nawet zadzwonić, by zarezerwować model – wystarczy wejść na stronę internetową firmy i wypełnić formularz. Łatwo i przyjemnie. Samochody można brać na minimum dobę, w ofercie jest też możliwość ustalenia długoterminowego wynajmu. Dostępne modele przyprawiają o zawrót głowy: Infiniti Q50 Sport, Infiniti QX30 Luxe Tech, Cadillac Escalade, Alfa Romeo Stelvio Veloce, BMW 3GT, Nissan e-NV200 i Ford Mustang 5.0 V8 Bullitt. Planowane jest poszerzenie wyboru o inne auta, na przykład te ze stajni Porsche.

Sen Rafała Grzebina o pięknych (i niezwykle drogich) autach

Czy Rafał Grzebin rzeczywiście zna się na samochodach?

Wszystkich niedowiarków gorąco zachęcamy do przeczytania kilku jego wpisów na blogu. Fachowe recenzje, ciekawostki, opowieści o dalekich wyprawach samochodowych. Ten człowiek żyje na co dzień tematyką motoryzacji. Na Fanpage’u bloga zamieszcza najnowsze informacje z branży i podbudowane gruntowną znajomością tematyki opinie na temat aut. Rafał Grzebin działa aktywnie również na Instagramie – jego konto zawiera wiele pięknych zdjęć pojazdów.

Wypożyczalnia luksusowych samochodów Mestenza, którą założył w 2020 roku Rafał Grzebin, to wspaniały przykład tego, że pasja może zostać przekształcona w dobrze prosperujący biznes. Naprawdę polecamy korzystać z jej usług.

Post Author: Joanna