Site Loader

Na pewno wiele osób słyszało o czymś takim jak peeling kawitacyjny? Jest to najmniej inwazyjna metoda oczyszczania skóry.

Jeśli mamy problemy ze skórą i chcemy pozbyć się naskórka, ale jednocześnie boimy się podrażnień to takie rozwiązanie jest dla nas najlepsze. Stary naskórek zniknie, a my będziemy wyglądać młodziej. Skóra będzie o wiele ładniejsza, dlatego efekt, który uzyskamy jest zadowalający dla wszystkich. Osoby posiadające przebarwienia na twarzy albo mające problemy z trądzikiem to trzeba zapisać się na zabieg. W przypadku trądziku nie może to być w stanie ropnym. Jeśli tak będzie to najpierw trzeba będzie zagoić wszystkie rany, a następnie zapisać się na peeling. Nie zawsze wiemy czy na naszej skórze taki zabieg można wykonać, dlatego trzeba zgłosić się do kliniki, a oni nam tam wszystko bardzo dokładnie wytłumaczą. Korzystają z doświadczenia i sprzętu, który pozwala na bezpieczne przeprowadzenie peelingu. To nasz cel żeby nasza skóra wyglądała młodo, dlatego im szybciej zapiszemy się na taki zabieg tym będzie lepiej dla naszego wyglądu.
Zanim przejdziemy do zabiegu trzeba dokładnie umyć twarz i zmyć makijaż. Co daje peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny wykonywany jest na skórze wilgotnej, bo właśnie wtedy dochodzi do zjawiska kawitacji.

Działa to w ten sposób, że na skórze rozpylona jest woda i tworzą się mikro pęcherzyki, które wypełnione są gazem. Te pęcherzyki pękają pod wpływem ultradźwięków. W ten sposób dochodzi do rozbijania starych komórek rogowych warstwy naszego naskórka. Więcej o tym zabiegu znajdziemy na http://klinika-urody.pl/oferta/kosmetologia/peelingi/peeling-kawitacyjny. Mamy tutaj dostęp do sprawdzonych informacji, ponieważ podawane są przez profesjonalną klinikę, która się na tym bardzo dobrze zna. W tej klinice można będzie się poddać tym wszystkim zabiegom, a zatem nie pozostaje nam nic innego jak zagłębić się w tę wiedzę. Szybko przekonamy się o tym, że peeling kawitacyjny to rozwiązanie, które jest dla nas najbardziej bezpieczne i przyniesie najlepsze możliwe efekty.

Post Author: Joanna