Site Loader

Damska odzież BHP to także szeroka gama różnych propozycji do wyboru, by praca była bezpieczniejsza. W kolekcjach producentów dostępna jest także odzież letnia, która przeznaczona jest do stosowania wtedy, gdy temperatury idą w górę. Do tej kategorii zaliczają się także spodnie krótkie damskie, które mogą zapewnić pełen komfort pracy.

Odzież robocza projektowana jest nie tylko z myślą o mężczyznach. Coraz więcej producentów oferuje także ubrania damskie BHP, które wyróżniają się krojami dopasowanymi do kobiecej sylwetki, a dzięki czemu zapewniają odpowiednią wygodę i atrakcyjny wygląd.

Ubrania robocze na lato – także dla kobiet

Letnie ubrania robocze charakteryzują się specjalnymi fasonami oraz materiałami, aby zapewnić komfort także w trakcie ciepłych dni. Stosowanie standardowej odzieży roboczej często nie może zagwarantować wtedy wystarczającej przewiewności.

Odzież robocza BHP przeznaczona jest również dla kobiet. Letnie warianty zapewniają wtedy pełną wygodę podczas pracy na wielu stanowiskach.

Krótkie spodnie robocze damskie – przegląd modeli

Producenci oferują obecnie różne spodnie krótkie damskie, które mogą sprawdzić się w okresie lata. Dostępne modele:

spodnie z nogawkami przed kolana – klasyczne spodnie z prostymi nogawkami oraz z kieszonkami przy pasie umieszczonymi z przodu oraz z tyłu
spodnie z nogawkami przed kolana w stylu bojówek – posiadają dodatkowo praktyczne kieszenie umieszczone przy kolanach
spodnie z nogawkami 3/4 za kolana – zapewniają dodatkową ochronę dla kolan, mogą posiadać kieszonki w stylu bojówek, a także kieszonki na nakolanniki

Aby praca była w pełni komfortowa, warto wybrać takie spodnie, które będą wykonane z przyjemnego w dotyku, lekkiego i przewiewnego materiału, który jednocześnie zapewni właściwą odporność. Najlepiej sprawdza się mieszanka bawełny i włókien sztucznych.

Przeznaczone specjalnie na lato spodnie krótkie damskie można zakupić w dobrych sklepach BHP sprzedających odzież i wyposażenie BHP – stacjonarnych i działających online.

Post Author: Joanna